Gruzo išvežimas Klaipėda

01.

Gruzo išvežimas, kitų betoninių atliekų utilizavimas.

Daugeliui žmonių po remonto ar kitų statybos ar griovimo darbų kyla klausimas – kur vežti, kaip utilizuoti gruzo atliekas ir šiukšles. Atsakymas paprastas: Gruzo atliekų išvežimas Klaipėda paslaugas jau atliekame 7 metus, per šiuos metus įgauta patirtis leidžia sutaupyti daug brangaus laiko bei pinigų utilizuojant betono ir gruzo atliekas.

Todėl mūsų teikiama gruzo išvežimo paslauga apimta ne tik utilizavimo paslaugas, bet ir jų sukrovimą į maišus, bei išnešimą iš jūsų objekto. Nesvarbu ar tai būtų devintas aukštas su neveikiančiu liftu ar nuosavo namo kiemas – mes išnešime gruzo atliekas taip užtikrindami švarą jūsų namuose.

 

gruzo isvezimas klaipeda

Gruzo išvežimo paslaugos kaina tai pirmas klausimas kuris kyla mūsų klientams. Natūralu jog atliekų išvežimas neturi kainuoti brangiai – todėl mūsų komanda šias paslaugas atlieka konkurencingiausiomis kainomis Klaipėdoje ir Klaipėdos raj. Jeigu norite sužinoti kiek kainuos išvežti jūsų gruzą, paskambinkite mums, ir papasakokite kokiame aukšte, iš kurios Klaipėdos vietos atliekas reikia surinkti, bei apytikslį jų kiekį, ir mes pateiksime Jums pasiūlymą telefonu. 

Sutarūs išvežimo laiką, būsime laiku, su tinkama darbuotojų komanda, kad užsakytas paslaugas atliktume kaip įmanoma greičiau bei pigau.

Todėl nedvejokite paskambinkite numeriu nurodytų Kontaktai skiltyje ir atsikratykite nepageidaujamų atliekų jau šiandien!