Vaikiškas Medinis Namelis Vaikams – kaip pasigaminti patiems namuose?

Daugelis tėvų nori nudžiuginti savo mažuosius. Vienas iš būdų yra pastatyti medinį namelį savo vaikams kieme, kad jie galėtų aktyviai žaisti ir pramogauti. Bet ne visada kas atrodo paprasta yra lengva, todėl vaikiškas medinis namelis vaikams statymas, kartais atrodo lengvas, bet turi savo niuansų į kuriuos vertėtų atkreipti didesnį dėmesį.

Pirmiausia mediniai nameliai yra gaminami iš pušies arba eglės medienos. Spygliuotis vyrauja dėl to jog jo atsparumas lauko sąlygoms, tinkamai impregnavus yra geriausias. Lentos yra supjaunamos į reikiamą ilgį, ir džiovinamos. Išdžiovintos lentos atrenkamos, išmetamos nekokybiškos, susisukusios, išsproginėjusios lentos. Ir tik geros lentos yra impregnuojamos ir dažomos. Dažams įsigėrus ir išdžiūvus galima pradėti galvoti apie surinkimą.

Vaikiškas Medinis Namelis Vaikams

Vaikiškas medinis namelis vaikams pagrindui galite labai nepersistengti ir padėti atraminėse dalyse trinkeles, kurios prilaikys medinio namelio konstrukciją bei atskirs namelį nuo sąlyčio su žeme. Tuomet paruošus namelio dugną, renkamos sienos, ir susukamos stogas. Vaikiškas medinis namelis – pagamintas iš medžio, tinka prie visų namų iterjerų.

Mediniai nameliai dažniausiai kad būtų įdomesni vaikams renkami ir komplektuojami su papildomomis veiklomis, tokiomis kaip: čiuožykla, smėlio dėže, sūpynėmis, bei kitomis pramogomis. Todėl norint kad namelis užtikrintu maksimalų malonumą vaikams, reikės jį daryti dviejų aukštų ir papildomai įsigyti plastikinę čiuožyklą ir prekybos centrų. Vertėtų nepamiršti, kad vaikiškas medinis namelis vaikams galima įrengti ir suoliukus su staliuku, kad vaikai galėtų ne tik sėdėdami ant namelio grindų pramogauti, bet jausti kaip namie.

Jeigu manote, kad šis medinio namelio gamybos procesas yra per sudėtingas, rekomenduojame namelį įsigyti iš Lietuvos gamintojų. Pasiūloje yra begalęs vaikų namelių pagamintų iš medžio su čiuožyklomis ir kitais priedais. Modelių suprojektuota įvairių, todėl ir namelių kainos svyruoja. Galite išsirinkti pagal savo galimybes, bet turėkite omenyje, kad mediniai nameliai investicija yra visai vaiko vaikystei ir taupyti čia būtų nenaudinga. Vertėtų pataupyti ir nupirkti kuo didesnį namelį savo vaikams.

Gamintojai teikia pristatymo ir surinkimo paslaugą todėl nereikės galvoti apie namelio statybas, tokį kokį namelį užsakysite, toks bus pristatytas jums į namus. Vertėtų rinktis šią paslaugą, jei neturite laiko, ar reikiamų įrankių nameliai vaikams surinkti.

3 thoughts on “Vaikiškas Medinis Namelis Vaikams – kaip pasigaminti patiems namuose?”

  1. Pingback: Mediniai vaikiški nameliai su sūpynėmis ir čiuožykla, pigūs nameliai

  2. Pingback: Vaikų nameliai mediniai su čiuožykla, smėlio dėže, sūpynėmis ir kt.

  3. Pingback: Mediniai nameliai vaikams kaina, kokybė, pristatymas, ir surinkimas

Comments are closed.