Mediniai nameliai vaikams su čiuožykla – kaip išsirinkti?

Artėjant vasaros sezonui, tėvai dažnai ieško įdomesnių ir pasiteisinusių veiklų vaikams kieme. Norisi jog tą laiką išnaudotų vaikai kuo efektyviau, daug judėdami, leisdami kuo daugiau laiko gryname ore. Tai ne tik tam jog paiilsėtų nuo mokslų internetu, bet ir galėtų stiprinti imunitetą. Lauke būdami vasarą, gaudys ir sukaups daug vitamino d, kuris ypatingai svarbus ne tik gerai savijautai ir nuotaikai, tačiau ir paruošti bei sustiprinti imunitetą šaltajam sezonui. Taigi kaip vaikus sudominti kuo daugiau laisvo laiko praleisti kieme? Mūsų pagrindinė ir populiariausė prekė vasarai – Mediniai nameliai vaikams su čiuožykla. Kuom jie skatina vaikus būti kieme?

Mediniai Nameliai Vaikams Su Čiuožykla

Mediniai nameliai vaikams labai populiarus pasirinkimas. Vaikai turi savo nuosavą erdvę kieme, tai ne tik medinis namelis, kuriame gali žaisti įvairiausius žaidimus ir leisti ilgus bei šiltus vasaros vakarus, tačiau ir nuosava žaidimų aikštelė, kas gali būti geriau? Namukai vaikams komplektaciją galite susikurti patys, pagal savo vaiko poreikius ir norimą išleisti pinigų sumą. Nusistačius biudžetą, galime patarti ir parinkti tokias aikštelės dalis, kurios neviršys numatytos sumos, bet ir bus smagios ir naudingos jūsų vaikui.

Dažniausiai į mediniai nameliai vaikams su čiuožykla komplektaciją tėvai renkasi smėlio dėžę, kaip patį butiniausią priedą. Visgi šis užsiėmimas patinka ne tik mažiesniems vaikams, bet tinka ir jau šiek tiek ugtelėjusiems. Dažnai ir septynmečiai mėgsta statyti įvairiausias smėlio pilis ir kurti nuostabius smėlio miestus,  o mažieji kviečia į patį prašmatniausią smėlio restoraną, kur galite mėgautis ne tik keptais pyragais, bet ir įvairiausiomis salotomis ir užkandžiais. Tad šis priedas kaip būtinybė keliauja prie visų medinių namelių. Kokie priedai dar labiausiai einami tarp vaikų?

Dažniausiai dar į komplektaciją medinio namelio tėvai įtraukia ir supynių stovą. Jame galime tvirtinti dvejas supynes, tačiau galite rinktis ir vieną. Taip pat galite keitalioti supynes. Turime pritaikytas mažiesiems, kurios skirtos vaikams, kurie tik pradėjo sėdėti, galima rinktis įprastas arba supynes lizdas, kurios pritaikytos jau vyresniems vaikams, jiems smagiau suptis dideliame lizde, tačiau dažnai tėvai lizdą pritaiko ir kūdikams. Patiesus paklotėlį galima paguldžius jame supti ir pačius mažiausius šeimos gyventojus. Tad aikštelę galime pritaikyti visiems šeimos vaikams pagal amžių ir poreikį.