medinis namelis vaikams su čiuožykla, kokį rinktis plastikinį ar medinį?

Šiuo metu rinkoje labai didelė pasiūla įvairiausių galimų medinis namelis vaikams su čiuožykla ir tėvai dažnai pasimeta rinkdamiesi, kuris variantas praktiškiausias ir smagiausias vaikams. Žinoma, kiekvienas pasirinkimas turi savų pliusų ir minusų, kuriuos šiame įraše ir bandysime aptarti, lyginant plastikinį namelį su mediniu, kuris variantas visgi patrauklesnis, į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis bei žinoma kainų skirtumai. 

Medinis Namelis Vaikams Su Čiuožykla žinoma ko gero bus pigesnis variantas ir jo pristatymo laikas kur kas trumpesnis, kadangi čia nereikalingas jos gamybos procesas, jei parduotuvė turi sandelyje, galės jums išsiųsti iškart po apmokėjimo, su mediniu nameliu vaikams yra šiek tiek kitaip. Dažniausiai jie gaminami pagal individualu užsakymą ir patenkinant kliento poreikius, tiek spalvos pasirinkime, tiek pačio medinio namelio komplektacijoje. Tad gamybos terminas užtrunka, na ir žinoma kaina šiek tiek skiriasi nuo plastikinio, nes visgi tai rankų darbas, natūralios medžiagos ir medienos savybės kur kas labiau praktiškesnės ir patogesnės renkantis aikštelę vaikams, negu plastikinės. 

Medinis Namelis Vaikams Su Čiuožykla

Koks esminis skirtumas vaikams? Plastikinį namelį galite pastatyti bet kur kieme, lengvai keisti jo lokaciją, tačiau stovėdamas ant saulės jis blunka ir ganėtinai greitai, o tuo pačiu vasara ir įkaista plastmasė, dėl to čiuožti čiuožykla vaikams gali būti nesmagu ir karšta. Taigi kuomet turėtų vasarą daugiausiai džiaugsmo ir suteikti nuosavas namelis vaikams, jis pradeda kelti nepatogumų, o dar ir įkaitusios visos vidaus dalys sumažina vaikų norą žaisti namelyje būtent vasarą. Na o medinis namelis nėra veikiamas saulės, dėl to jis neišbluks greitu metu ir nebus įkaitęs stovėdamas ant tiesioginių saulės spindulių, tačiau mediena “gyva”, tad reikės jai priežiūros, mūsų pagrindinė rekomendacija, norint apsaugoti nuo visų aplinkos poveikių namelį kas sezoną impregnuoti. Taip jis tarnaus kur kas ilgiau, o ir spalva kiekvieną sezoną vėl bus kaip nauja. Tad nors ir kiekvienas medinis namelis vaikams su čiuožykla turi savų pliusų ir minusų, mūsų manymu medinis namelis vaikams būtų geresnis pasirinkimas, ne tik dėl ilgaamžiškumo, tačiau jame ir daugiai galimybių, smagesnė veikla, tinka ir didesniems vaikams bei užaugins ne vieną vaiką. Taigi net jei ir kaina didesnė, namelis jums tarnaus ilgiau, bus kiemo puošmena ir pats smagiausias užsiėmimas vaikams 

Medinis namelis vaikams puiki gimtadienio dovana

Jeigu artėja jūsų vaiko šventė, gimtadienis ar krikštynos ir nežinote dar kokią dovaną išsirinkti, tačiau norite jog tai nebūtų šventė su daugybė dovanų, kurios bus vos tik išpakuotos ir numestos kažkur ir vaikai vertintų tai, ką gauna. Dažnai nuo to kiekio ir pasimeta su kuo žaisti bei kokia žaislų vertė. Bet vis dažniau į mus kreipėsi tėvai, kurie nurodo bendrą biudžetą, kurį surinko iš visų šventėje dalyvausiančių svečių ir nori už tą suma nupirkti naudingą dovaną, kuri bus vaikų naudojama ilgai, atneštų ne tik smagumo, bet ir paliktų kitokią naudą. Taigi vienas iš populiariausių tokių pasirinkimų artėjant šiltajam sezonui- medinis namelis vaikams.

Dažnai gauname ir klausimų, kokią komplektaciją galima rinktis, nes tėvai turi surinkę tam tikrą biudžetą iš visų svečių ir domisi ar sutilps į medinio namelio su čiuožykla kaina. Tai mes galime pasistengti, pasiūlyti patį artimiausią jūsų kainai variantai, kadangi kiekvienas medinis namelis vaikams kaina turi pagrindinę kainą, o visi papildomi priedai skaičiuoji papildomai, tad susirinkti galite komplektaciją pagal savo galimybes ir pagal vaiko poreikius.

medinis namelis vaikams

Taip pat galite rinktis ir surinkimo paslaugą, kurios kaina papildomai šimtas eurų. Tačiau jeigu šios paslaugos nenorite, nameliai vaikams visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai su instrukcijomis, kaip susirinkti patiems. Tam reikės skirti vieną savaitgalio popietę ir kartu su vaikais ar šventės svečiais, galėsite smagiai ir draugiškai praleisti laiką, surinkdami vaiko dovaną. Mūsų patyrusių dviejų vyrų komanda, standartinį medinis namelis vaikams surenka per maždaug dvi valandas, tad jeigu pasirinksite rinkti patys, planuokite jog visgi kol įgus ranka dėti ir sukti visas atskiras dalis ir lentas, užtruksite maždaug apie tris keturias valandas. Bet čia vėlgi galite sutaupyti. Taigi jeigu norite rinktis pigiausią variantą, pasirinkime turime ir tiesiog vaikiškų namelių, kuriuose vaikai galės smagiai žaisti, įsirengti savo parduotuvę ar restoraną. O gal kaip tik norės pasikviesti kiemo draugus ir žaisti stalo žaidimus. Taigi tikrai kiekvienas rasite priimtiniausią variantą, o jeigu nerodote elektroninėje parduotuvėje, parašykite mums asmeniškai ir surasime geriausią variantą tinkatį tiek jums, tiek išpildantį vaiko poreikius.

Mediniai nameliai vaikams su čiuožykla – kaip išsirinkti?

Artėjant vasaros sezonui, tėvai dažnai ieško įdomesnių ir pasiteisinusių veiklų vaikams kieme. Norisi jog tą laiką išnaudotų vaikai kuo efektyviau, daug judėdami, leisdami kuo daugiau laiko gryname ore. Tai ne tik tam jog paiilsėtų nuo mokslų internetu, bet ir galėtų stiprinti imunitetą. Lauke būdami vasarą, gaudys ir sukaups daug vitamino d, kuris ypatingai svarbus ne tik gerai savijautai ir nuotaikai, tačiau ir paruošti bei sustiprinti imunitetą šaltajam sezonui. Taigi kaip vaikus sudominti kuo daugiau laisvo laiko praleisti kieme? Mūsų pagrindinė ir populiariausė prekė vasarai – Mediniai nameliai vaikams su čiuožykla. Kuom jie skatina vaikus būti kieme?

Mediniai Nameliai Vaikams Su Čiuožykla

Mediniai nameliai vaikams labai populiarus pasirinkimas. Vaikai turi savo nuosavą erdvę kieme, tai ne tik medinis namelis, kuriame gali žaisti įvairiausius žaidimus ir leisti ilgus bei šiltus vasaros vakarus, tačiau ir nuosava žaidimų aikštelė, kas gali būti geriau? Namukai vaikams komplektaciją galite susikurti patys, pagal savo vaiko poreikius ir norimą išleisti pinigų sumą. Nusistačius biudžetą, galime patarti ir parinkti tokias aikštelės dalis, kurios neviršys numatytos sumos, bet ir bus smagios ir naudingos jūsų vaikui.

Dažniausiai į mediniai nameliai vaikams su čiuožykla komplektaciją tėvai renkasi smėlio dėžę, kaip patį butiniausią priedą. Visgi šis užsiėmimas patinka ne tik mažiesniems vaikams, bet tinka ir jau šiek tiek ugtelėjusiems. Dažnai ir septynmečiai mėgsta statyti įvairiausias smėlio pilis ir kurti nuostabius smėlio miestus,  o mažieji kviečia į patį prašmatniausią smėlio restoraną, kur galite mėgautis ne tik keptais pyragais, bet ir įvairiausiomis salotomis ir užkandžiais. Tad šis priedas kaip būtinybė keliauja prie visų medinių namelių. Kokie priedai dar labiausiai einami tarp vaikų?

Dažniausiai dar į komplektaciją medinio namelio tėvai įtraukia ir supynių stovą. Jame galime tvirtinti dvejas supynes, tačiau galite rinktis ir vieną. Taip pat galite keitalioti supynes. Turime pritaikytas mažiesiems, kurios skirtos vaikams, kurie tik pradėjo sėdėti, galima rinktis įprastas arba supynes lizdas, kurios pritaikytos jau vyresniems vaikams, jiems smagiau suptis dideliame lizde, tačiau dažnai tėvai lizdą pritaiko ir kūdikams. Patiesus paklotėlį galima paguldžius jame supti ir pačius mažiausius šeimos gyventojus. Tad aikštelę galime pritaikyti visiems šeimos vaikams pagal amžių ir poreikį.

Vaikiškas Medinis Namelis Vaikams – kaip pasigaminti patiems namuose?

Daugelis tėvų nori nudžiuginti savo mažuosius. Vienas iš būdų yra pastatyti medinį namelį savo vaikams kieme, kad jie galėtų aktyviai žaisti ir pramogauti. Bet ne visada kas atrodo paprasta yra lengva, todėl vaikiškas medinis namelis vaikams statymas, kartais atrodo lengvas, bet turi savo niuansų į kuriuos vertėtų atkreipti didesnį dėmesį.

Pirmiausia mediniai nameliai yra gaminami iš pušies arba eglės medienos. Spygliuotis vyrauja dėl to jog jo atsparumas lauko sąlygoms, tinkamai impregnavus yra geriausias. Lentos yra supjaunamos į reikiamą ilgį, ir džiovinamos. Išdžiovintos lentos atrenkamos, išmetamos nekokybiškos, susisukusios, išsproginėjusios lentos. Ir tik geros lentos yra impregnuojamos ir dažomos. Dažams įsigėrus ir išdžiūvus galima pradėti galvoti apie surinkimą.

Vaikiškas Medinis Namelis Vaikams

Vaikiškas medinis namelis vaikams pagrindui galite labai nepersistengti ir padėti atraminėse dalyse trinkeles, kurios prilaikys medinio namelio konstrukciją bei atskirs namelį nuo sąlyčio su žeme. Tuomet paruošus namelio dugną, renkamos sienos, ir susukamos stogas. Vaikiškas medinis namelis – pagamintas iš medžio, tinka prie visų namų iterjerų.

Mediniai nameliai dažniausiai kad būtų įdomesni vaikams renkami ir komplektuojami su papildomomis veiklomis, tokiomis kaip: čiuožykla, smėlio dėže, sūpynėmis, bei kitomis pramogomis. Todėl norint kad namelis užtikrintu maksimalų malonumą vaikams, reikės jį daryti dviejų aukštų ir papildomai įsigyti plastikinę čiuožyklą ir prekybos centrų. Vertėtų nepamiršti, kad vaikiškas medinis namelis vaikams galima įrengti ir suoliukus su staliuku, kad vaikai galėtų ne tik sėdėdami ant namelio grindų pramogauti, bet jausti kaip namie.

Jeigu manote, kad šis medinio namelio gamybos procesas yra per sudėtingas, rekomenduojame namelį įsigyti iš Lietuvos gamintojų. Pasiūloje yra begalęs vaikų namelių pagamintų iš medžio su čiuožyklomis ir kitais priedais. Modelių suprojektuota įvairių, todėl ir namelių kainos svyruoja. Galite išsirinkti pagal savo galimybes, bet turėkite omenyje, kad mediniai nameliai investicija yra visai vaiko vaikystei ir taupyti čia būtų nenaudinga. Vertėtų pataupyti ir nupirkti kuo didesnį namelį savo vaikams.

Gamintojai teikia pristatymo ir surinkimo paslaugą todėl nereikės galvoti apie namelio statybas, tokį kokį namelį užsakysite, toks bus pristatytas jums į namus. Vertėtų rinktis šią paslaugą, jei neturite laiko, ar reikiamų įrankių nameliai vaikams surinkti.

mediniai lauko nameliai vaikams

Dažnai tėvai kuomet pradeda mediniai lauko nameliai vaikams paieškas turi ganėtinai daug ir įvairių klausimų, todėl šiandien įrašą skirsime būtent tam jog galėtume jums atsakyti į dažniausiai pasikartojančius klausimus, kurie gal padės lengviau išsirinkti namelį bei palengvins paieškas.

Kokios galimos mediniai lauko nameliai vaikams komplektacijos?

Namelio komplektaciją galite susikurti individualiai pagal savo vaiko poreikius. Jeigu renkatės žaidimų aikštelę su uždaru nameliu, galime kartu komplektuoti supynių stovą prie kurio priklauso dvejos supynes. Jas galite rinktis pagal vaiko amžių. Yra skirtos patiems mažiausiems, kur gali sėsti jau tik ką pradėją sėdėti vaikai, įprastos arba supynės lizdai, kurie skirti jau didesniems vaikams, arba atsigulę gali suptis ir patys mažiausieji. Taip pat komplektacijoje tinka čiuožyklą. Jas turime dviejų ilgių bei keturių spalvų. Visas plastikines detales, galima spalviškai suderinti tarpusavyje. Vienas iš populiariausių komplektacijos dalių- smėlio dėžė. Čia dažniausiai mėgsta žaisti visi vaikai ir net iki vyresnio amžiaus. Smagiai stato smėlio pilis ar atidaro praštmatniausią smėlio restoraną. Taigi komplektacijos labai įvairios, jeigu kyla klausimų, galite kreiptis į mūsų mažylio palėpės komandą, stengsimės kuo greičiau atsakyti bei padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą jums ir jūsų vaikams.

Ar į kainą įeina namelio pristatymas ir surinkimas?

Mediniai lauko nameliai vaikams pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas. Tačiau surinkimo paslauga kainuoja papildomai. Visų namelių surinkimo mokęstis- 100eurų. Jeigu ketinate medinį namelį rinktis patys, atsiunčiame su instrukcija, surinkimui planuokite paskirti visą dieną. Patyrusių dviejų žmonių komanda, medinį namelį surenka per maždaug keturias valandas.

Ar galima rinktis namelio spalvą?

Taip, galite rinktis iš plačios impregnantų paletės. Impregnantai su spalva. Namelius būtina impregnuoti jog būtų atsparūs aplinkos poveikiui, o tam reikalingi būtent vandens pagrindo impregnantai, skirti lauko apdailai. Tai garantuoja namelio ilgaamžiškumą.

mediniai lauko nameliai vaikams

Ar namelio kaina kinta nuo komplektacijos?

Taip, kiekviena namelio dalis turi savo kainą. Taigi ji ir susideda bei priklauso nuo namelio komplektacijos. Kokią namelio komplektaciją išsirinksite nuo to ir priklausys namelio galutinė kainą. medinis namelis su ciuozykla Mazyliopalepe.lt visada ras kiekvienas. Kiekvienos dalies atskiras kainas visuomet galite gauti parašę mums.

Kokia mediena naudojama namelio gamybai?

Mūsų mediniai nameliai gaminami iš pušies. Tai itin aukštos kokybės mediena. Kas garantuoja namelio ilgaamšižkumą.

Koks namelių gamybos terminas?

Gamybos terminas priklauso nuo senozoniškumo. Žinoma, žiemą gamyba užtruks trumpiau, kadangi ir užsakymų mažiau. Tuomet galima orentuotis į 10 dienų. Sezono metu namelio gamybos terminas išauga iki 14 darbo dienų, esant dideliam užsakymų srautui, kartais ir ilgiau. Tad patarimas, jeigu norite nuo pat vasaros pradžios mėgautis savo žaidimų aikštele, galite užsisakyti jau dabar.  

mediniai lauko nameliai vaikams

Mediniai nameliai vaikams

Mediniai nameliai vaikams puiki pramoga įvairaus amžiaus jaunimui kurie auga name su nuosavu kiemu. Turint net mažą plotą žemės, vaikams galima įrengti namuose visą žaidimų kompleksą kurio net aplinkiniai kaimynai pavydėtu kas dieną. Dažnai važiuojant pro nuosavų namų kvartalus pastebime, vienokias ar kitokias žaidimų aikšteles vaikams. Nesvarbu ar tai būtų vaikų nameliai ar supynės. Suprantama, visi tėvai stengiasi dėl savo vaikų, bei kuria gerovę jiems, kad galėtų vaikai džiaugtis vaikyste ir prisiminti ją ilgai.

Taigi pirmiausia renkatis medinį namelį savo vaikams reikia nepamiršti, jog tai investicija ne vieneriems metas. Dažniausiai mediniai nameliai vaikams kokybė ir prekinė išvaizda išsilaiko iki dešimties metų, todėl šis pirkinys praktiškai yra visai jūsų vaiko vaikystei. Todėl pataupius kelis šimtus eurų daugiau nei planuojate galite pagerinti ir suteikti daugiau pramogų, kurios džiugins vaikus ilgai.

mediniai nameliai vaikams

Mediniai nameliai kaina yra vienas iš pagrindinių klausimų kurie kyla renkatis namelį. O kaina susideda iš labai paprastų aspektų. Visų pirmą, namelio kainą sudaro komplektacija. Jeigu perkate vieną namelį, be čiuožyklų ar sūpynių tuomet namelis bus pigesnis nei su įvairiomis pramogomis. Žinoma medinio namelio dydis turi didelę įtaką namelio kainai. Nes nameliai vaikams kaina tiesiogiai proporcinga jo dydžiui. Ir kiti smulkūs aspektai būtų: dažymas, pristatymas ir surinkimas. Taigi kaip matote kainos sudedamųjų yra išties nemažai, todėl būtina gerai įvertinti šį pirkinį ir tik nusprendus kokios komplektacijos ir kokį namelį žadate pirkti pateikti gamintojams paskaičiuoti tikslią jo sąmatą. Panašiai kaip prieš statant nuosavą namą pirmą suprojektuokite o vėliau statykite/pirkite.

Nameliai vaikams yra gaminami iš spygliuočių. Dažniausiai gamintojai renkasi pušies medieną, nes ji yra tvirta ir atspari aplinkos poveikiui. Tinkamai namelio lentas impregnavus ir termiškai apdorojus namelio kokybė ir ilgaamžiškumas užtikrinamas dešimtmečiui. Nameliai yra sunkūs ir masyvūs, dėl to jie nebijo nei vėjo nei lietaus, ir puikiai tinka lauko naudojimo sąlygoms.

Nepamirškite, jog yra labai daug suprojektuotų ir paruoštų namelių vaikams, jeigu atrodo kad dviračio išradinėti nereikia, pasižvalgykite internete ir galėsite išsirinkti norimą projektą ir jį užsakyti. O kadangi gamintojai teikia surinkimo paslaugą, galite ramiai laukti namelio ir jūsų kiemą jis pasieks per kelias savaites.

Žaidimų namelis vaikams

Žaidimų namelis vaikams vienas iš naudingiausių dovanų sąrašo vaikams. Tai ne tik pramoga, su įvairiomis veiklomis, tokiomis kaip čiuožykla, supynės, smėlio dėžė, laipiojimo sienelė, gaisrininko nusileidimo vamzdis, virvinės kopėčios ir kt. Bet ir tiesioginė nauda vaikų sveikatai, kadangi šių dienų vaikai tapo priklausomi nuo kompiuterių ar telefonų ekranų, ir šios lengvai prieinamos priklausomybės labai sunku atsikratyti. Kadangi virtualus gyvenimas vaikams tampa daug įdomesnis, lengviau prieinamas, be pastangų, todėl daugelis vaikų negali valdyti noro žiūrėti į ekranus. Čia tėveliai turi dvi išeitis: sakyti jog tai tokia jų karta ir visi jie užaugs prie kompiuterių, arba daryti kažką. Dėl to, kad sėdėjimas namie prie ekranų gadina regėjimą, bei formuoja netaisyklingą laikysena daugelis pasirenka kažką keisti. Kad būtų paprasčiau, lengviausias kelias yra nupirkti savo mažiesiems mediniai nameliai vaikams. Tai puiki išeitis visų amžių vaikams, kadangi tai ne tik sudomins būti lauke, bet ir padės atsiskleisti jų fantazijai. Žaisdami jie leis kokybišką laiką lauke, bėgios, sportuos, ir kitaip aktyviai leis laisvalaikį – nauda akivaizdi.

Bet norint pasiekti geriausią rezultatą reikia suprasti, jog bet koks namelis efekto neduos. Suprantant jog ši investicija yra į vaikų sveikatingumą, ir problemų išvengimą ateityje, reikia planuoti įsigyti namelį su kuo daugiau veiklų jame. Kadangi vien žaidimų namelis, bus laikinas veiklos užsiėmimas. Sakote brangu? Bet pagalvokite, kad tai investicija ilgam, visai vaiko vaikystei. Jums nereikės rūpintis kitu nameliu, nes jis bus visada šalia, ir teiks laimę jūsų vaikams.

Žaidimų namelis vaikams šiomis dienomis gaminami ergonomiški, iš dailių lentučių kurios ne tik, yra impregnuotos, bet ir dažytos. Todėl tinka prie bet kokio sklypo reljefo. Kiekvienas žaidimų namelis vaikams yra pristatomas nesurinktas, todėl Lietuvos gamintojai sugalvojo teikti surinkimo paslaugą namelių vaikams jūsų kieme. Jums belieka užsakyti ir mėgautis rezultatu.

Žaidimų Namelis Vaikams

Ko gero visi sutiks jog medinis namelis tai puiki išeitis sudominti mažuosius išeiti į lauką. Bet nepamirškite, tėvų vaidmuo net ir nameliai vaikams išlieka. Galite žaisti kartu su savo vaikais, taip tvirtindami savo ryšį su jais bei padėdami jiems pažinti ir suvokti pasaulį. Laimingi vaikai – laimingi tėvai!

Vaikų nameliai – pramoga kuri teikia džiaugsmą ir naudą

Jeigu svarstote kuom reiktų užimti vaikus atšilus orams kieme ir kaip suteikti kuo daugiau noro ir motyvacijos būti gryname ore, turime puikų pasiūlymą ir sprendimą. Geriausias pasirinkimas norint vaikus kuo ilgiau išlaikyti aktyvius kieme – vaikų nameliai! Jeigu vaikai mieliau renkasi laiką namuose prie televizoriaus ekrano arba kompiuterio, tai puiki išeitis šiuos įpročius pakeisti ir savo kiemą papuošti medine žaidimų aikštele vaikams, garantuojama vaikų įprotį dieną mieliau leisti prie telefono su žaidimai, pakeis laiko praleidimas gryname ore supantis iki dangaus!

vaikų nameliai

O jog vaikų nameliai patiktų taip kaip mes ir pasakojame, svarbu visą jo komplektaciją susikurti pagal vaiko pomėgius ir norus. Jeigu yra galimybė galite kartu su vaiku išsirinkti medinį namelį, rodyti jam nuotraukas ir paklausti, ką labiausiai čia norėtų veikti ir kas galbūt sudomintų mažiausiai! Vaikai labai gerai moka atsirinkti ir išsirinkti smagiausius dalykus, todėl įsiklausyti į jų nuomonę labai vertinga, o ypač kuomet renkamas toks didelis ir ilgalaikis pirkinys, būtent tam jog jie smagiai ir noriai čia leistų savo laisvą laiką ir kuo daugiau to laiko norėtų praleisti būtent kieme ir žaidžiant mediniame nameliai vaikams! Galite leisti vaikams išsirinkti ne tik pramogas, kurias nori matyti savo žaidimų aikštelėje, bet ir spalvas. Juk kaip smagu patiems susikurti savo žaidimų zoną, išsirinkti mėgstamiausią spalvą ir džiaugtis mediniu nameliu, kurį patys ir išsirinko iki pačių mažiausių smulkmenų, tokių kaip supynės spalva!

Verta paskaityti:

O dar jeigu nenorite pasirinkti namelio surinkimo paslaugas ir ketinate tai padaryti patys, galite į šį procesą taip pat įtraukti ir vaikus ir visai nesvarbu jog atrodo dar maži, bet atnešti metrą, paduoti varštą ar įpilti tėčiui vandens su mamoms pagalba jog darbas vyktų sklandžiau, tikrai sugebės ir patys mažiausi, o jiems tai bus didelė pramoga ir įvykis. Ne tik išsirinks sau žaidimų namelis vaikams ir dalyvaus jo surinkimo procese, kas mažiesiems tikrai labai įdomu ir suteikia ne ką mažiau džiaugsmo negu jau pastatytas namelis, ypač mažieji vyrukai mielai nori padėti savo herojui tėčiui ir kartu dalyvauti visuose statybų procesuose!

Vaikiškas namelis

Tėvams, kurie yra vaikiškų medinių žaidimų aikštelių paieškose dažnai kyla įvairiausių klausimų, kol išsirenka tinkamiausią variantą vaikiškas namelis, neretai tie klausimai ir kartojasi, todėl norint palengvinti jūsų paieškas ir sutaupyti laiko, šiandien paruošemė įrašą su dažniausiai užduodamais klausimais ir pateiksime atsakymus į juos. Tikimės jog ši informacija bus naudinga ir padės apsispręsti renkantis medinį namelį savo vaikui. Čia rasite visą informaciją, kurią reikia žinoti apie medinius namelius bei kas svarbiausia norint išsirinkti tinkamą žaidimų aikštelę savo vaikui.

vaikiškas namelis

1.         Iš ko gaminamas vaikiškas namelis ir kokie namelio dažai? Vaikų nameliai gaminami iš pušies medienos. Nameliai yra impregnuojami vandens pagrindo impregnantais, kurie atsparūs lauko sąlygomis, tiek ultravioletiniams spinduliams, tiek drėgmei. Jie skirti būtent lauko apdailai, tai išlaiko medieną ilgaamžiu produktu, tad mendinis namelis jums tarnaus ne vienerius metus. Taip pat impregnantai turi plačią spalvų paletę, galėsite išsirinkti tokią, kuri labiausiai tiks prie jūsų kiemo aplinkos. Galima derinti prie tvoros, terasos ar namo apdailos spalvų. Taip sukursite harmoningą vaizdą savo kieme ir medinė žaidimų aikštelė puikiai įsilies į bendrą aplinkos vaizdą.

2.         Kiek trunka vaikiško namelio gamyba? Namelio gamybos terminai labai priklauso nuo sezono. Žinoma jog žiemos metu užsakymas bus įvykdytas greičiau, kadangi jų būna mažiau, o vasaros metu fiziškai neįmanoma taip greit visko pagaminti ir pristatyti, nes užsakymų kiekiai ženkliai išauga. Todėl žiemą namelio gamybos terminas gali siekti apie 10 dienų, o vasara iš terminas prailgsta iki 14 darbo dienų ar net ilgiau. Tad jeigu svarbu gauti ankščiau, galite užsisakyti dar prieš vasaros sezoną, o parašę tuo laiku, kuomet ketinate pirkti, visuomet gausite atsakymą, kiek šiuo metu truksime įgyvendinti jūsų užsakymą. Kuomet medinis namelis pagamintas pristatymas kurjeriu trunka įprastai 1-2 darbo dienas, jeigu renkatės surinkimo paslaugą pristatymus planuojame savaitei į priekį. Tad irgi susisieksime konkrečiai suderinti tinkamiausią datą.

3.         Ar galima susikomplektuoti medinį namelį vaikams patiems? Taip, kiekvieną dalį galite individualiai pridėti arba atimti. Prisitaikyti vaikų namelį pagal savo poreikius.

Jeigu ieškote namelių vaikams, rekomenduojame peržiūrėti ką siūlo mažyliopalepe.lt.