Medinis namelis vaikams puiki gimtadienio dovana

Jeigu artėja jūsų vaiko šventė, gimtadienis ar krikštynos ir nežinote dar kokią dovaną išsirinkti, tačiau norite jog tai nebūtų šventė su daugybė dovanų, kurios bus vos tik išpakuotos ir numestos kažkur ir vaikai vertintų tai, ką gauna. Dažnai nuo to kiekio ir pasimeta su kuo žaisti bei kokia žaislų vertė. Bet vis dažniau į mus kreipėsi tėvai, kurie nurodo bendrą biudžetą, kurį surinko iš visų šventėje dalyvausiančių svečių ir nori už tą suma nupirkti naudingą dovaną, kuri bus vaikų naudojama ilgai, atneštų ne tik smagumo, bet ir paliktų kitokią naudą. Taigi vienas iš populiariausių tokių pasirinkimų artėjant šiltajam sezonui- medinis namelis vaikams.

Dažnai gauname ir klausimų, kokią komplektaciją galima rinktis, nes tėvai turi surinkę tam tikrą biudžetą iš visų svečių ir domisi ar sutilps į medinio namelio su čiuožykla kaina. Tai mes galime pasistengti, pasiūlyti patį artimiausią jūsų kainai variantai, kadangi kiekvienas medinis namelis vaikams kaina turi pagrindinę kainą, o visi papildomi priedai skaičiuoji papildomai, tad susirinkti galite komplektaciją pagal savo galimybes ir pagal vaiko poreikius.

medinis namelis vaikams

Taip pat galite rinktis ir surinkimo paslaugą, kurios kaina papildomai šimtas eurų. Tačiau jeigu šios paslaugos nenorite, nameliai vaikams visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai su instrukcijomis, kaip susirinkti patiems. Tam reikės skirti vieną savaitgalio popietę ir kartu su vaikais ar šventės svečiais, galėsite smagiai ir draugiškai praleisti laiką, surinkdami vaiko dovaną. Mūsų patyrusių dviejų vyrų komanda, standartinį medinis namelis vaikams surenka per maždaug dvi valandas, tad jeigu pasirinksite rinkti patys, planuokite jog visgi kol įgus ranka dėti ir sukti visas atskiras dalis ir lentas, užtruksite maždaug apie tris keturias valandas. Bet čia vėlgi galite sutaupyti. Taigi jeigu norite rinktis pigiausią variantą, pasirinkime turime ir tiesiog vaikiškų namelių, kuriuose vaikai galės smagiai žaisti, įsirengti savo parduotuvę ar restoraną. O gal kaip tik norės pasikviesti kiemo draugus ir žaisti stalo žaidimus. Taigi tikrai kiekvienas rasite priimtiniausią variantą, o jeigu nerodote elektroninėje parduotuvėje, parašykite mums asmeniškai ir surasime geriausią variantą tinkatį tiek jums, tiek išpildantį vaiko poreikius.