medinis namelis vaikams su čiuožykla, kokį rinktis plastikinį ar medinį?

Šiuo metu rinkoje labai didelė pasiūla įvairiausių galimų medinis namelis vaikams su čiuožykla ir tėvai dažnai pasimeta rinkdamiesi, kuris variantas praktiškiausias ir smagiausias vaikams. Žinoma, kiekvienas pasirinkimas turi savų pliusų ir minusų, kuriuos šiame įraše ir bandysime aptarti, lyginant plastikinį namelį su mediniu, kuris variantas visgi patrauklesnis, į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis bei žinoma kainų skirtumai. 

Medinis Namelis Vaikams Su Čiuožykla žinoma ko gero bus pigesnis variantas ir jo pristatymo laikas kur kas trumpesnis, kadangi čia nereikalingas jos gamybos procesas, jei parduotuvė turi sandelyje, galės jums išsiųsti iškart po apmokėjimo, su mediniu nameliu vaikams yra šiek tiek kitaip. Dažniausiai jie gaminami pagal individualu užsakymą ir patenkinant kliento poreikius, tiek spalvos pasirinkime, tiek pačio medinio namelio komplektacijoje. Tad gamybos terminas užtrunka, na ir žinoma kaina šiek tiek skiriasi nuo plastikinio, nes visgi tai rankų darbas, natūralios medžiagos ir medienos savybės kur kas labiau praktiškesnės ir patogesnės renkantis aikštelę vaikams, negu plastikinės. 

Medinis Namelis Vaikams Su Čiuožykla

Koks esminis skirtumas vaikams? Plastikinį namelį galite pastatyti bet kur kieme, lengvai keisti jo lokaciją, tačiau stovėdamas ant saulės jis blunka ir ganėtinai greitai, o tuo pačiu vasara ir įkaista plastmasė, dėl to čiuožti čiuožykla vaikams gali būti nesmagu ir karšta. Taigi kuomet turėtų vasarą daugiausiai džiaugsmo ir suteikti nuosavas namelis vaikams, jis pradeda kelti nepatogumų, o dar ir įkaitusios visos vidaus dalys sumažina vaikų norą žaisti namelyje būtent vasarą. Na o medinis namelis nėra veikiamas saulės, dėl to jis neišbluks greitu metu ir nebus įkaitęs stovėdamas ant tiesioginių saulės spindulių, tačiau mediena “gyva”, tad reikės jai priežiūros, mūsų pagrindinė rekomendacija, norint apsaugoti nuo visų aplinkos poveikių namelį kas sezoną impregnuoti. Taip jis tarnaus kur kas ilgiau, o ir spalva kiekvieną sezoną vėl bus kaip nauja. Tad nors ir kiekvienas medinis namelis vaikams su čiuožykla turi savų pliusų ir minusų, mūsų manymu medinis namelis vaikams būtų geresnis pasirinkimas, ne tik dėl ilgaamžiškumo, tačiau jame ir daugiai galimybių, smagesnė veikla, tinka ir didesniems vaikams bei užaugins ne vieną vaiką. Taigi net jei ir kaina didesnė, namelis jums tarnaus ilgiau, bus kiemo puošmena ir pats smagiausias užsiėmimas vaikams 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *