mediniai lauko nameliai vaikams

Dažnai tėvai kuomet pradeda mediniai lauko nameliai vaikams paieškas turi ganėtinai daug ir įvairių klausimų, todėl šiandien įrašą skirsime būtent tam jog galėtume jums atsakyti į dažniausiai pasikartojančius klausimus, kurie gal padės lengviau išsirinkti namelį bei palengvins paieškas.

Kokios galimos mediniai lauko nameliai vaikams komplektacijos?

Namelio komplektaciją galite susikurti individualiai pagal savo vaiko poreikius. Jeigu renkatės žaidimų aikštelę su uždaru nameliu, galime kartu komplektuoti supynių stovą prie kurio priklauso dvejos supynes. Jas galite rinktis pagal vaiko amžių. Yra skirtos patiems mažiausiems, kur gali sėsti jau tik ką pradėją sėdėti vaikai, įprastos arba supynės lizdai, kurie skirti jau didesniems vaikams, arba atsigulę gali suptis ir patys mažiausieji. Taip pat komplektacijoje tinka čiuožyklą. Jas turime dviejų ilgių bei keturių spalvų. Visas plastikines detales, galima spalviškai suderinti tarpusavyje. Vienas iš populiariausių komplektacijos dalių- smėlio dėžė. Čia dažniausiai mėgsta žaisti visi vaikai ir net iki vyresnio amžiaus. Smagiai stato smėlio pilis ar atidaro praštmatniausią smėlio restoraną. Taigi komplektacijos labai įvairios, jeigu kyla klausimų, galite kreiptis į mūsų mažylio palėpės komandą, stengsimės kuo greičiau atsakyti bei padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą jums ir jūsų vaikams.

Ar į kainą įeina namelio pristatymas ir surinkimas?

Mediniai lauko nameliai vaikams pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas. Tačiau surinkimo paslauga kainuoja papildomai. Visų namelių surinkimo mokęstis- 100eurų. Jeigu ketinate medinį namelį rinktis patys, atsiunčiame su instrukcija, surinkimui planuokite paskirti visą dieną. Patyrusių dviejų žmonių komanda, medinį namelį surenka per maždaug keturias valandas.

Ar galima rinktis namelio spalvą?

Taip, galite rinktis iš plačios impregnantų paletės. Impregnantai su spalva. Namelius būtina impregnuoti jog būtų atsparūs aplinkos poveikiui, o tam reikalingi būtent vandens pagrindo impregnantai, skirti lauko apdailai. Tai garantuoja namelio ilgaamžiškumą.

mediniai lauko nameliai vaikams

Ar namelio kaina kinta nuo komplektacijos?

Taip, kiekviena namelio dalis turi savo kainą. Taigi ji ir susideda bei priklauso nuo namelio komplektacijos. Kokią namelio komplektaciją išsirinksite nuo to ir priklausys namelio galutinė kainą. medinis namelis su ciuozykla Mazyliopalepe.lt visada ras kiekvienas. Kiekvienos dalies atskiras kainas visuomet galite gauti parašę mums.

Kokia mediena naudojama namelio gamybai?

Mūsų mediniai nameliai gaminami iš pušies. Tai itin aukštos kokybės mediena. Kas garantuoja namelio ilgaamšižkumą.

Koks namelių gamybos terminas?

Gamybos terminas priklauso nuo senozoniškumo. Žinoma, žiemą gamyba užtruks trumpiau, kadangi ir užsakymų mažiau. Tuomet galima orentuotis į 10 dienų. Sezono metu namelio gamybos terminas išauga iki 14 darbo dienų, esant dideliam užsakymų srautui, kartais ir ilgiau. Tad patarimas, jeigu norite nuo pat vasaros pradžios mėgautis savo žaidimų aikštele, galite užsisakyti jau dabar.  

mediniai lauko nameliai vaikams