Vaikiškas namelis

Tėvams, kurie yra vaikiškų medinių žaidimų aikštelių paieškose dažnai kyla įvairiausių klausimų, kol išsirenka tinkamiausią variantą vaikiškas namelis, neretai tie klausimai ir kartojasi, todėl norint palengvinti jūsų paieškas ir sutaupyti laiko, šiandien paruošemė įrašą su dažniausiai užduodamais klausimais ir pateiksime atsakymus į juos. Tikimės jog ši informacija bus naudinga ir padės apsispręsti renkantis medinį namelį savo vaikui. Čia rasite visą informaciją, kurią reikia žinoti apie medinius namelius bei kas svarbiausia norint išsirinkti tinkamą žaidimų aikštelę savo vaikui.

vaikiškas namelis

1.         Iš ko gaminamas vaikiškas namelis ir kokie namelio dažai? Vaikų nameliai gaminami iš pušies medienos. Nameliai yra impregnuojami vandens pagrindo impregnantais, kurie atsparūs lauko sąlygomis, tiek ultravioletiniams spinduliams, tiek drėgmei. Jie skirti būtent lauko apdailai, tai išlaiko medieną ilgaamžiu produktu, tad mendinis namelis jums tarnaus ne vienerius metus. Taip pat impregnantai turi plačią spalvų paletę, galėsite išsirinkti tokią, kuri labiausiai tiks prie jūsų kiemo aplinkos. Galima derinti prie tvoros, terasos ar namo apdailos spalvų. Taip sukursite harmoningą vaizdą savo kieme ir medinė žaidimų aikštelė puikiai įsilies į bendrą aplinkos vaizdą.

2.         Kiek trunka vaikiško namelio gamyba? Namelio gamybos terminai labai priklauso nuo sezono. Žinoma jog žiemos metu užsakymas bus įvykdytas greičiau, kadangi jų būna mažiau, o vasaros metu fiziškai neįmanoma taip greit visko pagaminti ir pristatyti, nes užsakymų kiekiai ženkliai išauga. Todėl žiemą namelio gamybos terminas gali siekti apie 10 dienų, o vasara iš terminas prailgsta iki 14 darbo dienų ar net ilgiau. Tad jeigu svarbu gauti ankščiau, galite užsisakyti dar prieš vasaros sezoną, o parašę tuo laiku, kuomet ketinate pirkti, visuomet gausite atsakymą, kiek šiuo metu truksime įgyvendinti jūsų užsakymą. Kuomet medinis namelis pagamintas pristatymas kurjeriu trunka įprastai 1-2 darbo dienas, jeigu renkatės surinkimo paslaugą pristatymus planuojame savaitei į priekį. Tad irgi susisieksime konkrečiai suderinti tinkamiausią datą.

3.         Ar galima susikomplektuoti medinį namelį vaikams patiems? Taip, kiekvieną dalį galite individualiai pridėti arba atimti. Prisitaikyti vaikų namelį pagal savo poreikius.

Jeigu ieškote namelių vaikams, rekomenduojame peržiūrėti ką siūlo mažyliopalepe.lt.

1 thought on “Vaikiškas namelis”

  1. Pingback: Vaikų nameliai - pramogos vaikams lauke su čiuožykla ir supynėmis

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *