Mediniai nameliai vaikams

Mediniai nameliai vaikams puiki pramoga įvairaus amžiaus jaunimui kurie auga name su nuosavu kiemu. Turint net mažą plotą žemės, vaikams galima įrengti namuose visą žaidimų kompleksą kurio net aplinkiniai kaimynai pavydėtu kas dieną. Dažnai važiuojant pro nuosavų namų kvartalus pastebime, vienokias ar kitokias žaidimų aikšteles vaikams. Nesvarbu ar tai būtų vaikų nameliai ar supynės. Suprantama, visi tėvai stengiasi dėl savo vaikų, bei kuria gerovę jiems, kad galėtų vaikai džiaugtis vaikyste ir prisiminti ją ilgai.

Taigi pirmiausia renkatis medinį namelį savo vaikams reikia nepamiršti, jog tai investicija ne vieneriems metas. Dažniausiai mediniai nameliai vaikams kokybė ir prekinė išvaizda išsilaiko iki dešimties metų, todėl šis pirkinys praktiškai yra visai jūsų vaiko vaikystei. Todėl pataupius kelis šimtus eurų daugiau nei planuojate galite pagerinti ir suteikti daugiau pramogų, kurios džiugins vaikus ilgai.

mediniai nameliai vaikams

Mediniai nameliai kaina yra vienas iš pagrindinių klausimų kurie kyla renkatis namelį. O kaina susideda iš labai paprastų aspektų. Visų pirmą, namelio kainą sudaro komplektacija. Jeigu perkate vieną namelį, be čiuožyklų ar sūpynių tuomet namelis bus pigesnis nei su įvairiomis pramogomis. Žinoma medinio namelio dydis turi didelę įtaką namelio kainai. Nes nameliai vaikams kaina tiesiogiai proporcinga jo dydžiui. Ir kiti smulkūs aspektai būtų: dažymas, pristatymas ir surinkimas. Taigi kaip matote kainos sudedamųjų yra išties nemažai, todėl būtina gerai įvertinti šį pirkinį ir tik nusprendus kokios komplektacijos ir kokį namelį žadate pirkti pateikti gamintojams paskaičiuoti tikslią jo sąmatą. Panašiai kaip prieš statant nuosavą namą pirmą suprojektuokite o vėliau statykite/pirkite.

Nameliai vaikams yra gaminami iš spygliuočių. Dažniausiai gamintojai renkasi pušies medieną, nes ji yra tvirta ir atspari aplinkos poveikiui. Tinkamai namelio lentas impregnavus ir termiškai apdorojus namelio kokybė ir ilgaamžiškumas užtikrinamas dešimtmečiui. Nameliai yra sunkūs ir masyvūs, dėl to jie nebijo nei vėjo nei lietaus, ir puikiai tinka lauko naudojimo sąlygoms.

Nepamirškite, jog yra labai daug suprojektuotų ir paruoštų namelių vaikams, jeigu atrodo kad dviračio išradinėti nereikia, pasižvalgykite internete ir galėsite išsirinkti norimą projektą ir jį užsakyti. O kadangi gamintojai teikia surinkimo paslaugą, galite ramiai laukti namelio ir jūsų kiemą jis pasieks per kelias savaites.